Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Світське життя: весільна мода, День народження жіночого журналу «Наталі» та інтерв’ю з Валерієм Ніколаєвим

ovvamedia
17.03.2019
ovvamedia
70просмотров
Посмотреть позже
На презентації нової лінії весільних суконь Катерина Осадча дізналася багато цікавого від зірок шоу-бізнесу. У Володимира Остапчука ведуча дізналася, чому телеведучий вирішив покепкувати над усім українським шоу-бізнесом. Євген Кот зізнався, скільки заробляють танцюристи, щоб святкувати весілля на Таїті. А Андре Тан розказав про найдорожчу сукню у своєму житті. Катерина Осадча долучилася до святкування Дня народження жіночого журналу «Наталі» та дізналася нові приголомшливі зізнання від зірок. Огнєвіч розповіла про неадекватного прихильника та загрози, які він несе для її сім’ї. Людмила Барбір почала займатися східним єдиноборством через кримінальні замахи. А Сеітаблаєв розповів, як готувався до домашнього візиту президента Порошенка. Російсько-американський актор, головний герой телесеріалу «День народження Буржуя» Валерій Ніколаєв завітав до Києва. Про свої проблеми з законом, четвертий шлюб і кар’єру в Голівуді той самий «буржуй» відверто розповів у Світському житті.
Комментарии (0)