Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Привіт баригам від WBC

DivineDivine
03.04.2019
DivineDivine
39просмотров
Посмотреть позже
Вчора ми попередили бажаючих швидкої наживи. Сьогодні ж розповімо про тих, хто не зрозумів з першого разу, що бариг у нас не люблять.
- на першому відео хлопець, який вчора купив квитки в магазині ULTRA за 60 грн і пробував продати їх через Instagram за 250. Сьогодні він сам прийшов в магазин придбати ще квитків.
- на другому відео хлопці також намагались штовхнути квитки в наш сектор за 130 грн, але до них на зустріч прийшли зовсім не ті, на кого вони очікували. Квитки конфісковано і передано магазину для продажу в більш надійні руки.
На жаль повні версії цих відео та "профілактичні бесіди" з іншими баригами не можемо опублікувати "з етичних міркувань". Сподіваємось, це наш останній пост на цю тему. Якщо у вас була думка наваритись на квитках в фанатські сектори і зараз ви зрозуміли всю абсурдність цієї ідеї - поверніть їх назад в магазин в найближчі дні. Не випробовуйте долю і не ризикуйте своїм здоров'ям.
На даний момент квитки на наші сектори практично закінчились, лишилось буквально кілька штук для тих, хто прийде завтра з самого ранку.
Комментарии (0)