Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

ПРЕМ'ЄРА! DZIDZIO feat HighUp5 - Мучениці (Official Audio)

Посмотреть позже
Вмикайте на повну свіжий динамічний хіт від мегапопулярного DZIDZIO та гурту тінейджерок HighUp5 «Мучениці»!
Учасниці групи HighUp5 - це п'ятеро талановитих, впевнених у собі дівчат: Аліна Панченко, Анна Савлучинська, Анастасія Кузнєцова, Ірина Садова, Єва Сінькевич!

Учасниці дівчачого гурту прийшли привітати Дзідзя з Днем народження на його концерт у столичному «Палаці Спорту» не з пустими руками, а із запальною піснею і запропонували йому записати дует!

«Я був здивований цілеспрямованістю дівчат з HighUp5 і пісня мені дуже сподобалася, тому одразу погодився! Вони максимально позитивні і я відчув себе трохи у ролі вчителя, коли ми працювали над треком і постановкою номера!» - зізнається Дзідзьо.

Нагадаємо, що вперше майбутній хіт «Мучениці» DZIDZIO та HighUp5 презентували на концерті «Вечір прем’єр з Катериною Осадчою», телеверсія якого запланована на 28 квітня на телеканалі 1+1.

Пісня про сучасних школярок, які більше думають про розваги, хлопців і як найкраще виглядати, аніж про навчання та уроки!
Трек "Мучениці” заряджений магічною, позитивною, танцювальною енергетикою!

Автор слів і музики Антон Пустовий

Офіційний сайт http://dzidzio.com
Офіційний канал на YouTube http://youtube.com/dzidzio
Офіційна сторінка в Facebook http://fb.com/dzidzio
Офіційний Instagram http://instagram.com/dzidzio

#DZIDZIO #HighUp5 #Мучениці

(с) DZIDZIO
Комментарии (0)
ПРЕМ'ЄРА! DZIDZIO feat HighUp5 - Мучениці (Official Audio) cмотреть онлайн