Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Концерт Ореста Лютого у Києві 24 травня

Music
08.05.2019
focusmania
86просмотров
Посмотреть позже
КВИТКИ: https://concert.ua/uk/event/orest-lyutyi-gibridnye-voiny
ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ АЛЬБОМУ ОРЕСТА ЛЮТОГО?
1. Нарешті! Після майже дворічної перерви культовий персонаж українського інтелектуального панку, співочий професор антропології Орест Лютий презентує в Києві новий альбом та концертну програму «ГІБРИДНІ ВІЙНИ».
2. Ультрарадикальний мікс чорного гумору, гострої соціальної сатири, парадоксальних сенсів та містичних одкровень, помножений на нове електронне звучання, не залишить байдужим навіть бувалих снобів, не кажучи вже про палких поціновувачів творчості цього митця, який полоскоче нерви усім, кому пощастить отримати квиточок на це дійство (кількість місць обмежена).
3. Пропустити таке неможливо, бо що тоді розповідати онукам?

На концерті прозвучать одинадцять нових неперевершених композицій, серед яких «Котлети з онука», «Айфонський старець», «Марштутка на Волноваху», «На хєра», «Дума про колорадів» та інші.
Комментарии (0)
Концерт Ореста Лютого у Києві 24 травня cмотреть онлайн