Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Промова Михайла Хоми (Дзідзьо) на VIII Національному молитовному сніданку України

Посмотреть позже
30 травня у Києві у Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» відбувся VIІI Національний молитовний сніданок України із тематичною назвою "Бог. Родина. Україна".
Михайла Хому (Дзідзьо) було запрошено в якості почесного гостя. Михайло виступив з промовою, в якій розповів власну історію.

"Для мене це найважливіші цінності в житті, тому я розповів історію своєї родини, моєї мами і про місце Бога в моєму житті. Я вдячний, що в Україні існують такі заходи, що об'єднують нас всіх за молитвою про найважливіше для нас у ці часи. Я з великою повагою долучився до цієї події!" - прокоментував Дзідзьо в своєму інстаграмі.

Власником відео з VIII Національного молитовного сніданку України є Міжфракційне депутатське об'єднання "За духовність, моральність та здоров'я України". Координатором Національного молитовного сніданку України та головою Міжфракційного депутатського об'єднання є народний депутат України Павло Унгурян.

Офіційний сайт http://dzidzio.com
Офіційний канал на YouTube http://youtube.com/dzidzio
Офіційна сторінка в Facebook http://fb.com/dzidzio
Офіційний Instagram http://instagram.com/dzidzio

(с) DZIDZIO
Комментарии (0)
Промова Михайла Хоми (Дзідзьо) на VIII Національному молитовному сніданку України cмотреть онлайн