На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Vorskla - Politehnica - 1:0. Nightlights and Artem Cheliadyn comment

Посмотреть позже
"Ворскла" - "Політехніка" (Ясси, Румунія) - 1:0

Товариська гра. 2 липня, 17:00, 2019. Туреччина, поле готелю Fenerbahçe Topuk Yaylası Resort & Sport Tesisleri Resmi.

Гол: Челядін, 22

"Ворскла": Ткаченко, Мельничук (Кане, 30), Чеснаков, Мартиненко, Пердута, Петровіч, Кравченко, Челядін, Козиренко, Артур, Коломоєць.

2 тайм: Каневцев, Кане (Сакив, 60), Гравець на перегляді, Тарадуда, Якубу (Биков, 70), Скляр, Габелок, Шехіч, Ребенок, Білий, Васін.

Початок гри носив характер розвідки. Непогані у перспективі забігання від Артура переривав свої піднятим прапоцем боковий арбітр. Аж раптом "Ворсклі" вдалася чудова атака. Петровіч віддав на Артура, той прострілив у штрафний, де Кравченко зорієнтувався і пропустив м'яч на Челядіна. Артем з його "бойової" лівої поклав футбольний снаряд у нижній кут - 1:0. Мав Артем і ще один шанс, коли Пердута навісив з правого флангу, але трохи йому забракло стрибка, для того, щоб акцентовно пробити головою.

У другому таймі, "ворскляни" контролювали хід зустрічі. У суперників бул лише один момент наприкінці зустрічі. Але це й моментом назвати складно, хіба що в великою натяжкою.