Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

KULSHENKA збирає на альбом

Music
29.07.2019
juliakuklean
58просмотров
Посмотреть позже
ПРИВАТ - 5168 7422 1926 7980 Кульшенко Ірина
МОНОБАНК - 5375 4141 0427 0979 Кульшенко Ірина

‼️Хто надішле кошти - відпишіться, для всіх своїх спонсорів я підготую невеличкі сюрпризи щоб подякувати за допомогу🙏

Привіт, мене звати Іра. Я співачка, сонграйтер, мультиінструменталіст та композитор з Києва. Музика це моя пристрасть. З 2012-2018 року я була учасницею успішного дівочого тріо Панівалькова.
Ми виступали на багатьох українських та європейських фестивалях і шоукейсах, відкатали 3 українські та 2 європейські тури, випустили 2 альбоми, 3 сингли і 3 відео кліпи. Також ми знялися в кіно.
В січні 2019 ми вирішили припинити спільну музичну кар’єру. Після завершення гурту я почала свою сольну творчість під назвою KULSHENKA. Я створюю глибокі, змістовні тексти та мінімалістичні аранжування. За 5 місяців я випустила 2 пісні, написала 5 нових пісень і вже мала 6 концертів в українських містах. В мене немає продюсера або лейблу, я все роблю самостійно. Створювати некомерційну музику нелегко, особливо в нашій країні. Я все починаю з нуля, знову йду тим же шляхом, що і 6 років тому. Але я воїн і знаю, що у мене все вийде. Звісно, інколи віра згасає, але я не зупиняюсь.
Я дуже хочу записати свій перший сольний альбом на хорошій студії з якісним звуком. Для мене це дуже важливо.
Альбом буде називатися ''Хто захистить від повені дерева'' і складатиметься з 6 пісень. Образ дерева як образ людини, його стовбур це людське тіло, а коріння - душа. Коли дерево знаходиться в воді, воно виглядає квітучим, але ніхто ж не бачить його коріння, воно приховане, так і людська душа. Ти можеш мати вигляд щасливої людини, але насправді всередині ти почуваєшся нещасним. А вода це джерело життя і символ очищення. Тому темами пісень є пісні-самоаналіз про внутрішній стан, боротьбу та невпевненість у собі, становлення героїні, її роздуми, внутрішні переживання та вирішення душевних конфліктів.
Я співаю українською, французькою, англійською та іспанською. Для альбому мені потрібно записати барабани, піаніно, родес, бас гітару, гітару, альт, віолончель, трубу, перкусію, вокал, бек вокали і декілька електронних звуків.
Тому я прошу вас допомогти мені зібрати необхідні кошти на альбом своєї мрії. Сума складає 1800 доларів.

Я сподіваюсь, що вам сподобається моя музика і ви зробите донейти. Дуже дякую за увагу. Теплі обійми:)
Комментарии (0)
KULSHENKA збирає на альбом cмотреть онлайн