Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Віталій Кличко виклав відео, в якому звертається до Володимира Зеленського

Посмотреть позже
Добіркою пліток й маніпулятивних домислів назвав інформацію оприлюднену Андрієм Богданом міський голова Києва Віталій Кличко. Відео, в якому звертається до президента, мер виклав на своїй сторінці в Фейсбуці.

У столиці міський голова ще й керує міськадміністрацією. Минулого тижня керівник офісу президента звернувся до Кабміну з поданням про звільнення Віталія Кличка з посади голови КМДА. Мотивував тим, що голови міськдержадміністрацій призначаються на посаду главою держави на термін повноважень президента. А Кличко обирався за президентства Петра Порошенка. Він же й призначив Кличка на посаду голови КМДА. Київський міський голова заявив: позбавлення обраного мера виконавчих повноважень – це повернення методів Януковича і позбавлення Києва самоврядування.

#Новини #Кличко #Зеленський
Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Віталій Кличко виклав відео, в якому звертається до Володимира Зеленського cмотреть онлайн