Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Морський бій. Офіційний трейлер (укр.саб)

КиноМЕТА
24.08.2011
Серый Лев
1 238просмотров
Посмотреть позже
старт в Україні: 19 квітня 2012 р.

"Морський бій" спродюсував і зняв Пітер Берг, творець супергеройського бойовику "Хенкок". Фільм розповідає про битву людей із численними силами ворога на землі, у повітрі та на воді. В основу стрічки легла однойменна настільная гра від компанії Hasbro. Роль Хоппера, військового офіцера, приписаного до корабля Джон Пол Джонс, виконав Тейлор Кітч, терапевта та наречену Хоппера Сем зіграла Бруклін Декер. Александр Скарсгард зіграв старшого брата Хоппера, командуючого офіцера Стоуна з корабля Самсон. Ріанна стала лейтенантом Рейкс, специалістом зі зброї на борту Джона Пола Джонса. Знаменитий Лайам Нісон зіграв наставника Хоппера і Стоуна, адмірала Шейна. У створенні фільма прийняли участь представники Hasbro, які раніше відповідали за "Трансформерів", Брайан Голднер і Беннет Шнеір, а також Скотт Стубер ("Формула кохання для в'язнів шлюбу"), Сара Обрі ("Королівство") та Данкан Хендерсон ("Володар морей").
Комментарии (0)
Морський бій. Офіційний трейлер (укр.саб) cмотреть онлайн