Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Чому депутати стають тушками? || Наталія Седлецька

Телевидение
13.12.2011
gaffygaf
1 139просмотров
Посмотреть позже
Результати парламентських виборів у Росії і хвиля масових протестів проти їхньої фальсифікації -- це початок нової ери в російській історії.
Ще ніколи за останні десять років на вулиці Москви, Петербурга та інших міст не виходило стільки людей. Ще ніколи їх так сильно не боялася влада. Результат партії Путіна та Медведєва «Єдина Росія» - втрата конституційної більшості у Державній Думі. Відтак для ухвалення найважливіших законів їй доведеться домовлятися з іншими фракціями. У цьому єдиноросам може стати у нагоді досвід їхніх українських колег з Партії Регіонів. В Росії, як і в Україні, не діє імперативний мандат -- тобто після виборів депутат на власний розсуд може без жодних наслідків перебігти з рідної фракції до іншої. Так праві легко стають лівими, а радикали -- поміркованими. Після таких масових міграцій українська Верховна Рада, за прикладом російської Держдуми -- теж НЕ місце для дискусій. Провладні закони тут ухвалюються швидко, пачками і фактично без обговорень.
Про депутатів перебіжчиків, тих, яких принизливо називають тушками -- Наталія Седлецька.
Комментарии (0)
Чому депутати стають тушками? || Наталія Седлецька cмотреть онлайн