Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Криваве ДТП з VIP-учасниками || Анна Бабінець

Телевидение
24.04.2012
gaffygaf
2 475просмотров
Посмотреть позже
30-го березня у Києві сталася страшна автокатастрофа, в якій випадково загинув 18-ти річний юнак Назар Живогляд. Він просто опинився не у той час не у тому місті -- його розчавив «Мерседес С 600», який вилетів на тротуар, втративши керування після зіткнення із іншою машиною на дорозі. На другий день після похорон сина не витримало серце у батька випадково загиблого -- той помер від горя. З'ясувалося, що Мерседесом, який накоїв стільки лиха, керував водій із обмеженими можливостями -- глухонімий хлопець Вадим Рокитський. Його долею почав опікуватися один з депутатів Верховної Ради. А от загиблий юнак Живогляд виявився родичем одного із заступників міністра внутрішніх справ. Слідство звинуватило третю особу - Богдана Іщенка -- водія того автомобіля, у який врізався злощасний Мерседес на дорозі. То кого робитимуть винним?
Анна Бабінець розслідувала цю трагічну автомобільну Санта-Барбару.
Комментарии (0)
Криваве ДТП з VIP-учасниками || Анна Бабінець cмотреть онлайн