Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Квитки на SKOVORODUB с 23 липня у продажу !

Music
22.07.2012
COPENHAGENBETA
768просмотров
Посмотреть позже
З 23 липня ти можеш придбати квиток на фестиваль за самою недорогою ціною - 150 гривень! Акція триватиме рівно один тиждень - до 29 липня Після квиток буде коштувати 200 гривень.

Є 2 способи придбати квиток за акційною ціною:

1 Дизайнерські паперові квитки можна купити тільки в магазині Diskultura. Він знаходиться за адресою: вул. Рейтарська, 21/13 (час роботи з 12,00 до 21.00, без перерв і вихідних). Дістатися до магазину дуже просто - до станиці метро Золоті Ворота і там запитати у перехожих: «Як добратися на Рейтарську"


2. Купити квиток через інтернет систему Concert.ua. Тисніть на лінк і замовляйте з 23 липня квитки: http://www.concert.ua/eventpage/skovorodub. На сайті прочитайте уважно про способи оплати: можна оплатити через картки VISA / MasterCard, Webmoney, через платіжні термінали, оплатити доставку кур'єром.

Якщо ви не бе, ні ме, ні кукуреку в покупці квитків через інтернет, то можете придбати квиток в центральній касі Concet.ua, яка знаходиться в самому центрі нашої столиці - в першій лінії ТЦ Глобус під Майданом Незалежності.
Комментарии (0)
Квитки на SKOVORODUB с 23 липня у продажу ! cмотреть онлайн