Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Війна влади із незалежними ЗМІ || Денис Бігус

Телевидение
25.07.2012
Dudniksasha
757просмотров
Посмотреть позже
Триває передвиборча атака влади на непідконтрольні засоби масової інформації.
Після порушення податковою міліцією кримінальної справи стосовно нашого генерального директора Миколи Княжицького ніби то за ухиляння від сплати податків так само кримінальну справу порушили відносно працівників популярного журналістського інтернет-ресурсу ЕлБі юей. Щоправда це зробила вже прокуратура і вже за іншою статтею кримінального кодексу. Взагалі, уся ця передвиборча істерія влади вже спричинила чималий скандал, зокрема, на міжнародному рівні. Остання новина з Брюсселю: Пітер Стано - представник євро комісара з питань розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле -- заявив, що Єврокомісія пильно стежить за розвитком ситуації. Щодо нашого каналу ТВі, то представник єврокомісара особливо наголосив: у Єврокомісії вважають, що такого роду податкові перевірки необхідно проводити із особливою обережністю у передвиборчий період. Але податковій службі на це наплювати: вона розпочала атаку на ТВі саме під час дії мораторію на подібні перевірки встановленого самими ж податківцями на виконання постанови Верховної Ради. Зрештою, навіть сам Президент Янукович висловив своє занепокоєння такими відвертими утисками преси та закликав прокуратуру і податкову службу перевірити обгрунтованість порушення кримінальних справ відносно журналістів. Так, ніби то це безпрецедентне закручування гайок владою у медіа сфері робиться не в його -- Януковича -- інтересах. До речі прес-секретар Президента Дарка Чепак, яка керує Міжвідомчою робочою групою з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захисту прав журналістів повідомила, що ситуацію довкола порталу ЕлБі ю ей та нашого каналу ТВі будуть розглядати під час її спеціального засідання, яке відбудеться 30 липня. На неї обіцяють запросити міжнародні правозахисні організації Фрідом Хаус, Репортери без кордонів, Артикль 19, експертів Ради Європи -- тобто усіх тих, хто вже висловив свою підтримку ТВі, виступивши проти утисків владою незалежних медіа. Непогано було би, щоб на це засідання не забули запросити і тих, проти кого порушені кримінальні справи -- тобто генерального директора ТВі Княжицького.
Про останні перипетії війни влади із непідконтрольним телеканалом -- Денис Бігус.
Комментарии (0)
Війна влади із незалежними ЗМІ || Денис Бігус cмотреть онлайн