Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Уряд пропонує урізати кошти для Міністерства оборони

Телевидение
15.12.2012
Dudniksasha
539просмотров
Посмотреть позже
Український уряд пропонує збільшити фінансування правоохоронних відомств, натомість урізає кошти для Міністерства оборони.
 
Зокрема, у проекті бюджету на наступний 2013 рік, над яким від учора працюють народні депутати, передбачено збільшення видатків на Міністерство внутрішніх справ. 


Якщо бюджет затвердять, то міліція отримає майже на півмільярда гривень більше - разом близько 15-ти мільярдів. 


Генеральна прокуратура може отримати навіть більше ніж півмільярда, її фінансування зросте на більш ніж 20% до 3-ох мільярдів 200-от мільйонів гривень. 


Бюджет Служби безпеки України заплановано збільшити на 156 мільйонів, і він становитиме 3 мільярди 400 мільйонів. 


А така спецслужба як Служба зовнішньої розвідки має отримати усього на 38 мільйонів більше, і її загальний бюджет може зрости до майже 570 мільйонів гривень. 


У той самий час бюджет-2013 передбачає скорочення коштів для Міністерства оборони - 15 мільярдів 300 мільйонів. 


А цього року у війська було на мільярд і один мільйон більше. І це при тому, що військові сподівалися, що бюджетні асигнування їм складуть близько 20 мільярдів гривень. 
05.12.2012 - Знак Оклику! Щодня
Комментарии (0)
Уряд пропонує урізати кошти для Міністерства оборони cмотреть онлайн