Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Хантік. 9 серія. Відсутні герої.

Посмотреть позже
Хантік - гостросюжений пригодницький мультсеріал про групу Шукачів, мандрівних по світу у пошуках древніх Амулетів, які можуть викликати різних типів монстрів. Виробляється спільно "Rainbow CPI" і "Big Bocca Interteinmant". Продюсером і режісером є Іджініо Страффі (автор Winx Club).
Задовго до початку часів, людство зіткнулося із злом неймовірної сили. Темнота була повержена лише завдяки шукачам, людьми, здатними закликати легендарні істоти, - Титанів. З Титанами, що виконують кожен їх наказ, перші шукачі боролися проти темних сил злочинного світу і один з одним. Минули століття, і один за іншим, Титани були приховані: деякі були поховані після виснажливих битв, про інших зі всеменем просто забули. Неймовірно сильні чарівні істоти лежать приховані і недіючі в найвіддаленіших частинах планети, чекаючи, поки їх не розбудить нове покоління шукачів.
Через століття шукачі розділили себе на клани, щоб знайти сліди і підказки минулих і вимерлих поселень, щоб відшукати таємницю походження Титанів. Союз Хантік, що шукає цих відповідей, подорожує з околиць південноамериканського континенту до Європи, від Північної Америки до африканських ландшафтів. Лише самі гідні з шукачів в змозі викликати Титанів і отримувати вигоду з їх неймовірних повноважень. Але є ті, хто складає змову проти них. Секретна організація на чолі з Професором хоче володіти всіма Титанами для його власних злих планів. Древні легенди, увлекательниє пригоди, хитромудрі пастки, незвичайні загадки і секрети, грандіозні спецефекти!
Комментарии (0)
Хантік. 9 серія. Відсутні герої. cмотреть онлайн