Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

БЕЗ МАНДАТА: АТАКА НА ЗАХИСТ ТИМОШЕНКО

Телевидение
10.03.2013
Unidot
597просмотров
Посмотреть позже
http://facebook.com/ChasPidsumky | http://5.ua
Навіщо Сергія Власенка позбавили мандата і які наслідки це матиме?
***
Центральний захисник Юлії Тимошенко - тепер не адвокат і не депутат. Сергій Власенко став четвертим, кого позбавив мандату Вищий Адмінсуд. Феміда підтвердила - він суміщав законотворчість та роботу адвоката. Опозиція назвала те, що сталося, розправою і заблокувала Верховну Раду. Парламент більше не працюватиме - попередили соратники Власенка.
Утім, політична криза, яка загрожує Україні в результаті рішення Вищого адмінсуду, може стати не найголовнішим наслідком останніх подій. У Європарламенті назвали позбавлення мандату Власенка "ще одним кроком ВІД підписання угоди про асоціацію".
Лише два тижні тому на саміті Україна - ЄС Віктор Янукович переконував у серйозності своїх намірів євроінтегруватися, натякав на послаблення тиску на опозицію. і навіть можливість звільнення Юрія Луценка. Остаточно переконати західних партнерів він мав до травня. Але замість політичних сигналів, яких чекає Брюссель, офіційний Київ посилає - обурені заяви МЗС.
Комментарии (0)
БЕЗ МАНДАТА: АТАКА НА ЗАХИСТ ТИМОШЕНКО cмотреть онлайн