Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Вуличний футбол. Сезон 1. Серія 6. Паперові тигри (The Paper Tigers)

Посмотреть позже
Нарешті відбудеться перший світовий чемпіонат з вуличного футболу! Капітан Тег, Елоіз і їхня команда налаштовані рішуче, вони готові перемогти!
Мер міста і поліція влаштовують облави і пастки, і загрожують вигнати дітей зі школи і назавжди заборонити грати у футбол. Але ніщо не може перешкодити команді... крім власних почуттів. Чи зможе Тег забути про власну гордість і пробачити Елуїз?
Чи встигне Елуїз переконати батьків, що гроші не синонім щастя?
Головне пам'ятати, що в команді один за всіх і всі за одного!

Тег, Брейнс, Брати ТекНоси - Тек і Но, Елуїз - це склад команди...
Тег - капітан команди, дуже сильний гравець. Виріс без батьків у школі Ріфлер, намагається бути добрим лідером, але не все так легко...
Брейнс - інтелектуальна частка команди. Він може з найскладнішої ситуації знайти вихід та перевести перевагу на свій бік. Його батьки науковці, що живуть та працюють в Африці, далеко від нього - ото ж Брейнс живе сам. Одним словом, розумник-футболіст!
Тек і Но "ТекНо Близнюки" - два брати-близнюки, завжди разом. Блискучі та майстерні футболісти, що спільною грою забивають дивовижні голи. Своєю технікою "Братів ТекНосів" вони не залишають жодного шансу суперникам!
Елуїз - єдина дівчина в команді, але це не робить її слабшою. Неперевершений голкіпер команди, може врятувати команду у найбезнадійнішому випадку. Спочатку були суперечки з капітаном, але згодом суперечки перейшли в дружбу, а з Тегом в кохання!
Комментарии (0)
Вуличний футбол. Сезон 1. Серія 6. Паперові тигри (The Paper Tigers) cмотреть онлайн