Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

ЯК #ЦЕРКВА ПЕРЕМОГЛА #ВІЛ -ІНФІКОВАНИХ

Телевидение
30.06.2013
Unidot
716просмотров
Посмотреть позже
http://5.ua/pidsumky - Люди в рясах проти ВІЛ-інфікованих. Як виживали унікальний медичний інститут з території Києво-Печерської Лаври...
***
Багаторічна боротьба Києво-Печерської Лаври проти розташованої по-сусідству лікарні - близька до фіналу. Унікальний медичний інститут, який лікує ВІЛ-інфікованих та хворих на гепатит С, виселяють із найпрестижнішого району Києва. У Міністерстві охорони здоров'я запевняють - хворим створять кращні умови. Кращі умови - це недобудовані корпуси лікарні, розташованої неподалік Байкового кладовища. Усе обладнання лабораторії було вивезене напередодні свята Конституції, недужих туди поки що не перевозять. Але нових хворих лікарня на Печерських пагорбах вже не приймає. Хоча це єдиний спеціалізований заклад для не менш, ніж150 тисяч ВІЛ-інфікованих українців.
Лікарня біля Лаври була зведена на початку 20-го століття на кошти киян саме як інфекційна. На те, щоб позбутися такого сусідства, твердиня московського патріархату витратила майже століття. Духовенство постійно скаржилося, що йому неприємне сусідство з ВІЛ-інфікованими. Щоправда, зараз у Києво-Печерському монастирі воліють кивати на уряд, запевняючи, що церковники в цій ситуації ні при чому. Будівлю лікарні офіційно передають на баланс міністерства культури. Та монахи вже кажуть, що там буде інший медичний заклад - де зможуть лікуватися служителі церкви.
Комментарии (0)
ЯК #ЦЕРКВА ПЕРЕМОГЛА #ВІЛ -ІНФІКОВАНИХ cмотреть онлайн