Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

ДСНС звинувачує місцевих жителів у пожежі. Макіївка

Телевидение
17.09.2013
Unidot
676просмотров
Посмотреть позже
У суботній пожежі у багатоповерхівці в Макіївці винні місцеві мешканці -- принаймні, у цьому запевняють у головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій.Там наголосили, що макіївчани викликали пожежно-рятувальний підрозділ більше, ніж за півтори години після того, як були помітні перші ознаки займання. Рятувальники також запевнили, що вогнеборці приїхали на місце події за 10 хвилин після виклику. Через велике задимлення, вони змогли зайти всередину лише після того, як вдягнули спеціальні апарати. Потому розгорнули автодрабину. Однак на той момент двоє загиблих унаслідок пожежі вже були мертвими.
Нагадаємо, внаслідок масштабної пожежі у багатоповерхівці Макіївки загинули троє людей, одна людина в реанімації та ще дев'ятеро постраждали.
Комментарии (0)
ДСНС звинувачує місцевих жителів у пожежі. Макіївка cмотреть онлайн