Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Надзвичайні новини 12.03

Посмотреть позже
Побачення у люксі ціною у чотириста двадцять гривень. Сьогодні Євгенія Тимошенко покинула стіни Качанівської колонії. Чергове мажорне ДТП. В Одесі джип і табличкою ПРОКУРАТУРА на лобовому склі - навмисне їхав по людях. А у столиці чергова аварія на теплотрасі. У яму з окропом провалилася людина. В Україні можуть заборонити аборти. Із такою ініціативою до ВР звернулася греко-католицька церква, православна - теж ЗА. На Чернігівщині знайшли голову людини. Експерти з‘ясували кому вона належить. Чоловіка вбили через квартиру. Порубали його на шматки, рештки чоловічого тіла закопали в лісосмузі, а голову людини вкинули в туалет в м. Чернігів біля р. Десна. А у Миколаєві чоловіки гуртом згвалтували дівчину, а щоб не розповіла міліції - підпалили ще живою.
Комментарии (0)
Надзвичайні новини 12.03 cмотреть онлайн