Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Литва запрошує #Булатов на лікування,- #Порошенко

Телевидение
03.02.2014
Unidot
837просмотров
Посмотреть позже
Литва готова прийняти у себе на лікування постраждалого лідера Автомайдану Дмитра Булатова, - про це повідомив народний депутат Петро Порошенко після зустрічі із литовським міністром закордонних справ Лінасом Лінкявічусом.

Під час розмови дипломат зателефонував президенту Литви Далі Грибаускайте і отримав від неї відповідь про готовність прийняти активіста. Тепер каже Петро Порошенко - треба політична воля на це від української влади. Співголова комітету з парламентського співробітництва між Україною та ЄС бере участь у 50-тій Мюнхенській конференції з питань безпеки. Він провів низку двосторонніх зустрічей із світовими політиками зокрема Кетрін Ештон, Ельмар Броком, Джоном Маккейном та іншими. За словами Петра Порошенка -- світова спільнота обурена подіями в Україні. А ситуація з Дмитром Булатовим викликала низку критичних заяв із закликами української влади в забезпеченні прав здоров'я та життя громадян.
Комментарии (0)
Литва запрошує #Булатов на лікування,- #Порошенко cмотреть онлайн