Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Нові обставини загибелі активіста Сашка Білого

Телевидение
11.04.2014
Unidot
657просмотров
Посмотреть позже
Це четверте засідання комісії щодо розслідування обставин загибелі актикіста правого сектору Олександра Музичка або Сашка Білого.
Комісія працює вже два тижні. Її створили після протестів під парламентом представників правого сектору і самооборони майдану . Крім депутатів сюди увійшли 3 представники від громадськості. На засіданні показують відео з камер спостереження в день смерті активіста.
Помітно, що на тих спепризначенців, які потрапили в об'єктив — касок не немає, лише маски.
Раніше міліціянти демонстрували каску, пробиту кулею. І начеб то лише після цих пострілів правоохоронці почали відстрілюватися.
Сьогодні на засідання комісії прийшов керівник ДАІ Рівненщини Олександр Семенюк. За інформацією депутата Геннадія Москаля, він начеб то давав 10 тисяч доларів загиблому як хабаря. Сам Олександр Семенюк все спростовує.
Рішення комісії — наступного разу заслухати депутата Геннадія Москаля, який і поширив інформацію про долари і працівника ДАІ . Очільник комісії депутат Юрій Дерев'янко зачитав листа від генпрокуратури. Вони відмовили надати матеріали з карної справи обставин загибелі Музичка. Членам комісії. На наступне засідання вирішили запросити Генерального прокурора України.
Засідання відбудеться 22 квітня

Сергій Андрушко
Олександр Назаров
Комментарии (0)
Нові обставини загибелі активіста Сашка Білого cмотреть онлайн