Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Про земельні апетити Олександра Волкова || Ярослав ТРАКАЛО

Телевидение
09.06.2014
gaffygaf
799просмотров
Посмотреть позже
Село є, землі -- немає. Міжрайонна прокуратура Бориспільського району через суд намагається повернути у власність держави майже 80 гектарів землі. Чималий шмат ще в 90-х роках шахрайським методом за безцінь передали з власності села Гнідин -- кільком особам. Зрештою, площа вартістю мільйони гривень потрапила до рук однієї людини, тоді як десятки селян по нині не можуть отримати бодай кілька гарантованих законом соток. Пікантності ситуації додає та обставина, що власником чималого наділу стала донька одного з народних депутатів, тож за попередньої влади вкрадена земля була фактично недосяжною для правоохоронців. Чи зміниться щось тепер, чи отримають гнідинчани свої сотки, за які упродовж останніх десяти років оббили всі пороги держустанов -- у сюжеті Ярослава Тракала.
Комментарии (0)
Про земельні апетити Олександра Волкова || Ярослав ТРАКАЛО cмотреть онлайн