Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Тиждень нібито перемир'я: яким він був

Телевидение
30.06.2014
Unidot
562просмотра
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Тиждень тому казали - перемир'я потрібне, аби не зірвали асоціацію. Підписали, що далі? Більше 20 загиблих. Кілька захоплених бойовиками військових частин. Кілька терактів на залізниці. Один втрачений блокпост. Півтори дюжини танків для бойовиків, котрі пройшли крізь кордон. Той самий, про який Порошенкові тиждень тому рапортували - взято під контроль. Тиждень повного нерозуміння суспільства - чому Київ не відповідає на атаки терористів так, щоб не виникало бажання лізти знову? Чому ніхто так і не пояснив українцям, роль Медведчука і Шуфрича? Єдиний, хто в робочій групі представляє інтереси України - Леонід Кучма говорить - немає про що говорити в цій компанії, поки так зване перемир'я триває. І що таке план Б? Коли він буде? Про це також досі ніхто не розповів. Тиждень нібито перемир'я - ось яким він був.
Комментарии (0)
Тиждень нібито перемир'я: яким він був cмотреть онлайн