Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Порошенко розраховує на Яценюка в Уряді - Данилюк

Телевидение
25.07.2014
Unidot
450просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Арсеній Яценюк не прийшов на засідання Кабміну. У крісло прем'єр-міністра сів його заступник - Володимир Гройсман. Одразу ж поточнив - на цьому місці він тимчасово. За розпорядженням самого Яценюка. Відповідний документ оприлюднили вранці на сайті Кабміну. Рекордно коротке засідання уряду тривало не більше 5 хвилин. Гройсман попросив міністрів продовжувати виконувати свої обов'язки. І додав - Рада ще не розглядала питання відставки Арсенія Яценюка. Прийшов на засідання уряду і представник Президента в Кабміні. Він озвучив позицію Глави Держави. Петро Порошенко і надалі вважає Прем'єр-міністром Арсенія Яценюка. Нагадаємо, відповідно до закону, у Верховної Ради є 10 днів, щоб прийняти чи не прийняти відставку прем'єр-міністра.
Комментарии (0)
Порошенко розраховує на Яценюка в Уряді - Данилюк cмотреть онлайн