Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Як працює БУК М1 || Євген ПРИХОДЬКО

Телевидение
28.07.2014
gaffygaf
931просмотр
Посмотреть позже
Вони летіли рейсом Амстердам – Коула – Лумпур. Хтось до близьких, хтось додому, хтось на відпочинок. Їх чекали друзі та близькі, діти та батьки.

Але 17 липня в небі над контрольованим терористами селом Грабаво Донецької області їх життя обірвалися. Життя майже трьохсот ні в чому не винних людей.

Серед пасажирів був і студент-медик з Канади, 24-річний Андрей Ангел, який хотів допомогти знайти ліки від раку. Був і Гленн Раймонд Томас, медіа-директор з Великої Британії. Був і відомий британський юрист Джон Аллен разом зі своєю дружиною. Летів і Нік Норріс з Австралії. Він разом з онуками повертався додому, поки їхні батьки вирішили продовжити подорож Європою. Була і родина із шести людей з Малайзії. Загалом у катастрофі загинуло 283 пасажири та 15 членів екіпажу.

Ця трагедія стала наймасштабнішою авіакатастрофою 21 століття на пострадянському просторі.

Про перебіг подій розслідування та про ЗРК «БУК-М1» в сюжеті Євгена Приходька.
Комментарии (0)
Як працює БУК М1 || Євген ПРИХОДЬКО cмотреть онлайн