Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Мариупольцы приехали в Киев, чтобы побывать в штабе Правого сектора

Посмотреть позже
Вікна 22:00

Громадські організації розпочали квест на Майдані - знайди бандерівця. Вони привозять до столиці проросійськи налаштованих людей зі Сходу, аби вони припинили вірити страшним міфам. Сьогодні в Києві висадилася перша група із Маріуполя. Невелика, бо люди просто бояться їхати.

Коли мама Дмитра з Маріуполя дізналася, що він їде на Майдан - ледь не розплакалась. Утім, цікавість Дмитра переборола його страх. Дмитро переконаний - 9-го травня українські військові у Маріуполі розстрілювали мирних людей, він обережно говорить про ДНР, але відвертих терористів неполюбляє. Ще Дмитро не любить Правого сектору - у нього на батьківщині цією організацією лякають неслухняних дітей. Аби перевірити - чи так страшно, як кажуть, маріупольський гурт підходить до штабу цієї організації на Майдані. Після деяких умовлянь їх заводять усередину. У російськомовного правосекторця Дмитро обачно питає - чи не лячно йому в Києві та ще й на Майдані - російською говорити.

Дмитрову компанію заводять у підвали штабу. Гід розповідає - вимога Майдану - цілковита люстрація влади. Дмитро погоджується. Далі правосекторний гід лає нову владу. І тут Дмитро солідарний.

А на виході зі штабу маріупольці натрапляють на суперечку майданівців із киянами. Одна жінка не збагне - чому Майдан досі не розходиться. Учасник акції пояснює, а Дмитро неочікувано знову згоден.

Організатор приїзду Дмитра і його друзів на Майдан переконує - це не разова акція. Відтепер розплющувати очі донеччан на майданові події будуть частіше.

«Основна ціль акції - розділити мирних громадян, забрати їх з вулиці, щоб вони не заважали українським військовим боротися з російськими інтервентами», - пояснив керівник ГО всеукраїнське ополчення Ігор Миров.

Серед прогулянки Дмитро з друзями зустрів ще кількох майданівців і з Донецька, і з Луганська. Хлопці пройшлися вулицями Грушевського та Інститутською. Вже наприкінці Дмитро з деяким подивом констатує - виявляється там не страшно, а того, що об’єднує донеччан і майданівців набагато більше, ніж він гадав раніше.

Втім уже на останок Дмитро так обережно зазначає - після побаченого хоче, щоб Україна була єдиною - без Росії, але й без Європи.
Комментарии (0)
Мариупольцы приехали в Киев, чтобы побывать в штабе Правого сектора cмотреть онлайн