Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Донетчане спешно собирают чемоданы и уезжают на запад

Посмотреть позже
Вікна 22:00

Понеділкова операція із зачищення від терористів аеропорту, напад на залізничний вокзал та ліквідація бойовиків - змусили родини у Донецьку поспіхом пакувати речі та рушати якнайдалі з буремного міста.

Потяг «Донецьк – Львів». На пероні родини з речами чекають на посадку. Серед них і дончанка Катерина. Жінка терміново відряджає на Галичину маму та маленьку донечку. Військові дії, що час від часу відбуваються в місті, змусили поспіхом пакувати валізи.

Скільки перебуватимуть на Заході її рідні та коли повернуться - Катерина не знає. Каже, все залежить від ситуації. Готується сідати в поїзд і донеччанин Артем. Із дружиною так само прямує до Львова. Каже - мав їхати у справах, квитка придбав заздалегідь. Та вже перед поїздкою змушений був докупити білет і для дружини.

Молоде подружжя болісно сприймає події останніх днів у Донецьку. Ніколи й гадки не мали, що потраплять у зону бойових дій.

Провідники зустрічають подорожніх та перевіряють наявність документів. Кажуть - ті пасажири, які полишають місто - воліють просто про це не говорити.

На самому вокзалі людей небагато. Напівпорожня й зала очікування. Після нещодавньої стрілянини між терористами та військовими АТО - люди приїздять до вокзалу просто до рушення потяга. Нині ж Донецька залізниця працює у штатному режимі. Щоправда, задля безпеки самих пасажирів транзитна зона вокзалу, де в понеділок точилися бої, зачинена.

«Современный вокзал Донецка, его современные объекты пассажирские из стекла, поэтому для того чтобы в случае каких-то эксцессов не были повреждены пассажиры осколками стекла, для этих целей мы закрыли эти объекты», - повідомив речник донецької залізниці Володимир Селиванов.

У зачиненій зоні вокзалу ані душі. Найбільше паркування для пасажирів - порожнє. Поблизу нього лише живі квіти. Сюди їх принесли містяни на згадку про молодого хлопця, паркувальника, який загинув там від випадкової кулі серед бою у понеділок.
Комментарии (0)
Донетчане спешно собирают чемоданы и уезжают на запад cмотреть онлайн