Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

На Луганщине террористы захватили военную часть, прикрываясь родителями военных

Посмотреть позже
Вікна 22:00

У розпал учорашньої стрілянини під військовою частиною на Луганщині терористи зробили безпрограшну ставку - привели батьків армійців. Сподівалися на те, що мамині волання сильніші за кулі. І вони подіяли.

На прицілі бойовиків - база внутрішніх військ у Луганську. Озброєні до зубів, терористи оточують об‘єкт і вимагають у строковиків здатися. Силкуються пролізти всередину. Солдати відстрілюються й тримають оборону. Бандити теж стріляють, мешканці навколишніх будинків фільмують бій.

За 20 хвилин канонада вщухає. 4-х терористів і одного українського військовика забирає швидка. Утім, бойовики не відступають. Невдовзі до частини збігається мирний люд - представляються батьками строковиків, які там служать.

Терористи вмить підхоплюють емоції і використовують їх за принаду - пропонують забрати синів додому і відряджають рідних умовлять командира.

Врешті сльози та зойки стають зброєю набагато дієвішою за гвинтівку. Військові відчиняють. Першими шукати дітей кидаються ті, що назвалися батьками, за ними - російські журналісти, ті в своїх сюжетах прохопилися – виявляється, що терористи навмисне викликали сюди родичів солдатів.

Ще кілька годин тому вони поціляли ворогів - тепер із піднятими руками біжать рюмсати в обійми батьків, забувши про присягу. Деякі ховаються в окопах, утім, коли їх знаходять, без спротиву складають зброю.

Однак більшість строковиків разом із командиром частини та іншими офіцерами забарикадувались в одному з приміщень. Бойовики закидають її газовими гранатами й коктейлями Молотова.

Врешті здаються всі. Що ж насправді далі буде з тими вояками і хто були ті люди, емоціями яких шантажували солдатів - невідомо. В Міністерстві внутрішніх справ, якому підпорядкована частина, ситуації поки не коментують.
Комментарии (0)
На Луганщине террористы захватили военную часть, прикрываясь родителями военных cмотреть онлайн