Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

В ЦИК наконец обработали 100% протоколов: победитель —Порошенко

Посмотреть позже
Вікна 18:00

Петро Порошенко перемагає на президентських виборах з результатом - майже 55 відсотків голосів українців. У штабі бізнесмена вже заявляють - інавгурація призначена на 7-ме червня. ЦВК приймає бюлетені.

Сам процес оголошення попередніх результатів виборів президента відбувся урочисто перед телекамерами. Голова ЦВК дав доручення подати на екран остаточні цифри. Які свідчать, що Петро Порошенко перемагає зі значною перевагою - за нього свої голоси віддало 54 цілих і 7 десятих відсотка виборців.

«Ми припускаємо, що в окремих випадках були некоректні введення відомостей на рівні ОВК, тому невеличкі зміни в межах сотих долей відсотків можуть бути. Підкреслюю це дані попередні - офіційні будуть встановлені виключно в протоколі ЦВК», - сказав голова ЦВК Михайло Охендовський.

Як тільки Центрвиборчком отримає всі 189 оригіналів протоколів, матиме право оголосити остаточні результати. Хоча за законом, це може затягтися на три дні. Та голова ЦВК певен, все станеться швидше.
Комментарии (0)
В ЦИК наконец обработали 100% протоколов: победитель —Порошенко cмотреть онлайн