Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Антитеррористическая операция проходить по плану — министр обороны Коваль

Посмотреть позже
Вікна 22:00

Міністр оборони сьогодні ходив на килим до Верховної ради - звітував про перебіг антитерористичної операції.

Михайло Коваль, відповідаючи на питання комуністів, коли припинять польоти військові гвинтокрили й літаки в районі АТО, відповів наступне:

«Боевые самолёты и вертолёты до конца АТО вооружённые силы Украины делают все для того, чтобы ни один мирный гражданин, н один человек, который не носит в руках оружия не пострадал. Если бы было наоборот, Славянск давно уже был бы наш».

Сама антитерористична операція, за словами міністра оборони, йде за планом. Ротації військовослужбовців, задіяних у АТО, не буде. Долучено всіх сил і засобів, зокрема для убезпечення східних кордонів держави. Щоправда, у міністерстві викрили факти фінансового зловживання посадовцями, які відповідали за розподіл коштів для армії. Їх уже усунули від роботи, а справи передали до прокуратури. А Турчинов доручив Кабмінові вдвічі збільшити витрати на харчування військовослужбовців.

«Окрім того, ми говорили з профільним комітетом щодо це стосується десантників, спецназівців, щодо значного я підкреслюю підвищення зарплатні тим, хто саме веде бойові дії під час проведення», - сказав Олександр Турчинов, голова Верховної ради, в.о. президента України.
Комментарии (0)
Антитеррористическая операция проходить по плану — министр обороны Коваль cмотреть онлайн