Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Девушка, которая самоотверженно помогала на Евромайдане, нашла свое счастье

Посмотреть позже
Вікна 22:00

Волонтерка на візку Ліза Шапошник виходить заміж. Дівчина уславилася на всю країну своєю допомогою на Євромайдані. Попри вади, дівчина не побоялася гарячих подій у середмісті Києва. Там знайшла і своє кохання.

БТР на Майдані виглядає як новенький, а нині його іще прикрашають весільними стрічками та кульками, аби завтра він вирушив - ні, не війну, до печерського РАЦСу.

Молоді: майданівська знаменитість Ліза Шапошник і через неї тепер не менш знаменитий ІТ-олдат Правого сектора, якут із російським паспортом та проукраїнським корінням: «Зовут меня Виталий, фамилия Попов, как ни странно, родом я из Якутии. По паспорту россиянин, вот паспорт гражданина Российской Федерации».

Вона на Майдані з перших днів. Кадри як, дівчинка-інвалід з донецької Дружківки відривала чайні етикетки, а потім рятувала бійців на інститутський, після чого їй тис понівечені вродженою хворобою руки навіть Президент Франції облетіли весь світ.

Все це бачив і він - Віталік до Майдану працював модератором соцмережі в контакті. Приїхав до Києва перед новим роком із друзями з цікавості просто побачити все на власні очі. І лишився. Саме тоді російський замовник почав спамити через цю соцмережу одним тим самим роликом, що дискредитує Майдан.

Тоді й став допомагати Майдану. потім Вступив до Правого сектора. І зустрів Лізу. Познайомилися на спільному завданні. Після кількох хвилин особистого знайомства, вона зробила йому пропозицію: «Я не хочу, чтобы такие люди классные как ты уходили, давай поженимся, ты классный чувак. Я говорю - почему и нет, через три дня мы пошли в ЗАГС».

Як з’ясували, подобалися один одному вже давно. Тепер вони готуються до весілля. А потім до отримання статусу біженця, бо термін перебування в країні в Віталіка збігає через місяць.

Нині молодим винайняв квартиру благодійник, весілля справлятимуть на Майдані, в колі друзів. Підготовка йде повним ходом.

Весільний подарунок подружжю вирішили зробити і «Вікна». В якості наряду молоді попросили вишиванки. Сорочки обирають із класичним візерунком. Намисто та вінок. І для Лізи з російським корінням, і для Віталіка із російським - цей українське вбрання - найближче до серця.
Комментарии (0)
Девушка, которая самоотверженно помогала на Евромайдане, нашла свое счастье cмотреть онлайн