Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

В Виннице неожиданно состоялось заседание Кабмина

Посмотреть позже
Вікна 22:00

У Луганську затримали очільника диверсантів Олексія Рільке. Про таке заявив міністр Арсен Аваков. За його словами, Рільке очолював армію терористів, так звану «Південний-Схід». Гучну заяву Аваков зробив у Вінниці. Там сьогодні виїзне засідання Кабінету міністрів.

Вся Вінниця сьогодні здивована тим, що саме її обрали для виїзного засідання Кабміну. Адже тут немає жодних сепаратистських проявів, і в цілому це одне з найспокійніших міст України.

Однак, саме у Вінниці розташовано один з найбільших заводів стрілецької зброї – «Форт», саме туди передусім вирушили міністри, фільмувати там на дозволили, бо об'єкт секретний, а пізніше власне на засіданні уряду стало відомо, що заводу дадуть грошей на оновлення виробництва зброї.

«Я звертаюся до міністерства фінансів, у нас є 25 мільярдів гривень держгарантій прошу виділить невелику допомогу в розмірі 100 млн. гривень під державні гарантії», - сказав прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Також міністри побували на базі спецпідрозділу Ягуар, і вручили ключі від квартири 9-м сім'ям, 4 квартири отримали родини службовців Нацгвардії, ще 5 - родичі загиблих військових.
Після цього міністерський десант поїхав дивитися так званий прозорий офіс, де у Вінниці оформлюють дозвільні документи. Такий досвід хочуть розповсюдити по всій Україні.

«Оце є взірець боротьби с корупцією. Коли всі служби які сидять по норах, беруть в закритих кабінетах хабарі щоб видати той чи інший дозвіл, зведені в один прозорий офіс. Загалом цей центр надає 249 різного роду дозвільних документів», - сказав прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Загалом вінничанам сьогодні було не до міністрів. У місті готуються до масштабного свята, завтра там відзначатимуть день Європи.
Комментарии (0)
В Виннице неожиданно состоялось заседание Кабмина cмотреть онлайн