Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

В Киеве подъезд превратился в произведение искусства

Посмотреть позже
Вікна 22:00

У Києві вхід до звичайної багатоповерхівки перетворився на справжній 3-вимірний пейзаж з українським краєвидом. Стіни тепер уквітчали маки й соняшники, а пандус - мережаний, наче рушник.

Її звуть Юля, вона перукарка, має двох дочок та живе на околиці Києва. Одного дня їй разом із дітьми набридло спостерігати навколо себе саму лише сірість.

«Хочется светлого, доброго, чистого, не смотреть на эти ужасные новости, войны, хочется чего-то красивого, дети наши и мы должны жить в красоте», - пояснює киянка Юлія Герасимович.

Юля запросила на допомогу двох хлопців, професійних художників. Купили 40 балонів фарби. Робота тривала чотири дні.

Серед кам’яних джунглів та типових багатоповерхівок - цей надзвичайний під’їзд враз став головним видовищем. Потік людей не вщухає протягом дня, сюди приходять з дітьми та фотографуються.

Пан Василь, консьєрж такого під’їзду, почав одягати на роботу білі сорочки. Каже, для нього що не день - то свято.

На перевтілення свого під’їзду Юля віддала всі родинні заощадження – 5 тисяч гривень. Чоловікові сказала, тільки коли все було зроблено.

Тепер, коли під’їзд зажив слави, Юлія просить небайдужих скинутися на фарбу. А ще не ховає пензлів, каже, під’їздів у районі багато.
Комментарии (0)
В Киеве подъезд превратился в произведение искусства cмотреть онлайн