Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Нацгвардия набирает второй батальон добровольцев

Посмотреть позже
Вікна 22:00

Держава пропонує роботу. Зарплата - можливо буде, умови - важкі, вимоги - високі. Плюси - постійно на свіжому повітрі, а ще можливість творити історію. Нацгвардія набирає другий батальйон добровольців. Перший вже б’ється з сепаратистами на Сході.

У Нових Петрівцях другий тиждень тренується другий батальйон Нацгвардії. Добровольці хочуть захищати Україну.  На все добровільно підписалися. Прийшли в пункт, де вербують бійців для Національної гвардії. Перший батальйон добровольців, 350 хлопців, уже рятує від сепаратистів Донеччину. Є поранені. Керівників операції вразила ефективність добровольців-патріотів. Тож країні потрібен другий батальйон.

«Я впевнений, що ці люди… вони зброю не здадуть. Вони будуть виконувати накази, але я впевнений вони зброю не здадуть», - каже начальник фізичної підготовки Володимир Горник.

Вік бійців від 18 і за 50. Одного з кращих снайперів підрозділу звуть Сі Джеєм. Йому 53. Четверо онуків.

«По бігу трошки відстаю, а я їх доганяю вкінці. Я займався біатлоном, в мене навики, мишці відновились на другий день… Я був підприємцем, багато подорожував по світу, працював в Чікаго…. Нас не цікавить зарплата. Нас цікавить ,щоб Україна була незалежною. Ми їли своє сало і ніхто нас не чипав», - розповідає доброволець Сі Джей.

Новобранці вчаться стрільбі з протитанкових гранатометів. Гранатометники з закритими обличчями. Це не майданівська звичка. Вони обрали шлях, але рідних намагаються убезпечити.

Їх навчили стріляти та битися, якщо стріляти не можна. Вони розуміють - їх атакуватимуть не тільки зброєю. Їм будуть погрожувати, їх будуть проклинати, вмовляти піти.

Наразі в батальйоні 200 бійців. Добрати залишилось сто п’ятдесят. Вакантні місця є, робота на свіжому повітрі, зарплата - напевно якась буде.
Комментарии (0)
Нацгвардия набирает второй батальон добровольцев cмотреть онлайн