Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

В Киеве на праздник задержали двух: провокатора и известного человека

Посмотреть позже
Вікна 18:00

У Києві під час покладання квітів у Парку Вічної Слави впіймали провокатора. В нього вилучили заряджений бойовий автомат, пістолет і ніж. Пізніше зі зброєю без документів затримали ще одного чоловіка, який виявився тестем одіозного політика.

Перші особи держави принесли квіти до Вічного вогню. На грудях були маки, європейський символ другої світової. Зі стели перші особи пішли не святкувати, а молитися, бо була не тільки перемога, а й мільйони вбитих українців. Молилися, щоб історія не повторилася.

«Сталось так, що 69 років тому ми разом з Росією воювали с фашизмом і перемогли. А зараз Росія розпочала війну проти України. Країні потрібна єдність, діалог та мир. І цей мир буде тоді, коли терористи не будуть підігріватися Росією, яка 69 років тому стояла з нами пліч-о-пліч. А зараз з нами пліч-о-пліч Німеччина, Великобританія та Сполучені Штати Америки», - сказав прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Ще вчора Яценюк просив у зверненні українців бути нині дуже пильними. Можливі провокації. І вони були. Автомайданівці разом з самообороною зупинили машину. Знайшли автомат часів другої світової війни і два рожка до нього. Крім того у машині були пістолет, бронежилет та три номерних знаки. Чоловік від пояснень відмовився.

Самооборона та міліція затримали пана в піонерському галстуці. І це не просто хтось там, а доволі багата і відома людина. Тесть пана Бакая - колишнього очільники Нафтогазу. У нього був при собі пістолет, а документів на пістолет не було.

Ігор Бакай уже давно втік із України, перебуває в розшуку. Майно, зокрема помпезний палац у Німецькому Бадені-Бадені записав на тестя. День перемоги чоловікові зіпсували. Його відвезли у міліцію.

Біля стели говорили про Росію та Північну Корею. Іноді переходили на крик, але не билися. Міліція була присутня, говорити не заважала. Втім охочих сперечатися було не багато. Більшість людей обступала ветеранів, питали, де воювали, як відбудовували. Про війну вже можуть згадати одиниці. Здебільшого там були діти війни, ті, хто бився не на полі, а в цехах.
Комментарии (0)
В Киеве на праздник задержали двух: провокатора и известного человека cмотреть онлайн