Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Австралія запроваджує жорсткі закони для боротьби з тероризмом

Телевидение
22.09.2014
Unidot
467просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Суворіші закони для боротьби з тероризмом планує запровадити австралійський уряд. На засіданні парламенту обговорюватимуть заборону австралійцям подорожувати до певних регіонів.
Відвідування місць, де тривають збройні конфлікти за участі ісламських екстремістів, як-от Близького Сходу, може стати кримінальним злочином. Також окремим пунктом у законі заборонять розвідці брати участь у тортурах. Обмеження свободи пересування уряд хоче запровадити через різке зростання кількості австралійців, які беруть участь у війнах. Нині щонайменше сотня австралійських громадян воюють за екстремістське угруповання Ісламська держава, ще 20 - повернулися та, на думку спецслужб, становлять загрозу для держави. Минулого тижня завдяки масштабній операції у Сіднеї та Канберрі викрили змову ісламістів, які планували атаки за наказом Ісламської держави.
Комментарии (0)
Австралія запроваджує жорсткі закони для боротьби з тероризмом cмотреть онлайн