Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Китайська влада "годує" протестувальників обіцянками

Телевидение
10.10.2014
Unidot
427просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Домовлятися не будуть. Китайська влада обірвала переговори з мітингарями у Гонконгу і взялася за активістів на материковому Китаї. Щоби протести не перекинулися туди - арештовує активістів.
За даними видання "Нью-Йорк Таймс", за два тижні гонконгського майдану в інших частинах Китаю затримали три десятки активістів. Декількох - за участь у приватних поетичних читаннях. Більшість із них звинувачують в порушеннях громадського спокою. За це у КНР дають до трьох років за гратами. В Гонконгу ж активістів на вулицях надто багато, щоби заарештувати усіх. Тому влада змінила тактику. Від розгонів, які лише підбурювали протест, вирішили відмовитися. Натомість активістів виснажують марними обіцянками. Мали стартувати переговори між мітингарями та владою. Та їх несподівано скасували. Мовляв у активістів позиція неконструктивна.
Комментарии (0)
Китайська влада "годує" протестувальників обіцянками cмотреть онлайн