Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

РНБО: на псевдовиборах голосували навіть тварини

Посмотреть позже
Сьогодні в Радбезі заявили про повний фарс, який влаштували бойовики. Кажуть, що проголосувати на псевдовиборах могли всі, навіть тварини.

“Бюлетені на цих виборах були надруковані на звичайних принтерах, а за три дні до виборів голосування розпочалося в Інтернеті. Про фарс цих псевдовиборів говорить навіть те, що серед тих, хто проголосував на них, є свійські тварини,”- заявляє речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

В РНБО повідомили, що так звані наглядачі їздили по околицях населених пунктів та під дулами авітоматів добровільно-примусово "запрошували" людей на дільниці.

“У м. Сніжному, через низьку явку на виборчих дільницях, терористи під'їхали на танках до житлових масивів. Погрожуючи обстрілом,  вони примушували людей взяти участь у виборах. Терористи зібрали їх та пригрозивши зброєю, примусили йти на виборчі дільниці,”- каже Лисенко.

Також в Радбезі розповідають про критичне становище на 31-ому блокпосту біля Бахмутки на Луганщині.

“По наших хлопцях гатять чи не цілодобово. Цієї доби терористи поливали їх з Градів, били з гранатометів та стрілецької зброї. А зранку нашим воякам терористи висунули ультиматум - скласти зброю та покинути об'єкт,”- повідомляє речник інформаційного центру РНБО.

Проте бійці отримали підкріплення і мають все необхідне для того, щоб захистити цей блокпост.
Комментарии (0)
РНБО: на псевдовиборах голосували навіть тварини cмотреть онлайн