Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Реактивна артилерія та психологічний тиск з боку терористів

Посмотреть позже
Після псевдовиборів на Донбасі бойовики знову розпочали активно обстрілювати українських військовиків.  Терористи почали використовувати реактивну ствольну артилерію та системи залпового вогню.

В РНБО кажуть: у терористів тепер нова тактика - психологічний тиск. Так вони намагаються змусити вояків відступати та пуступово, один за одним, залишати блокпости.

Зараз такою точкою є 31-ий блокпост біля луганського селища Фрунзе. Проте ситуації, як з 32-им блокпостом, який українські вояки змушені були залишити, не буде.

“На цьому блокпосту проведено ротацію особового складу, на даний момент там несуть службу підсилені армійські підрозділи у тісній координації з підрозділами вогневого прикриття,”- заявляэ речник РНБО Андрій Лисенко.

Загалом ситуація на Донбасі – критична, обстріли з кожним днем збільшують свою частоту і силу.

Проте за останню добу втрат серед мирних мешканців і серед українських вояків немає, троє військовослужбовців - поранені.
Комментарии (0)
Реактивна артилерія та психологічний тиск з боку терористів cмотреть онлайн