Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Українські солдати готуються до оборони по всій лінії фронту

Посмотреть позже
Росія стягує війська до кордону: з Ростовщини перекинуто 60 одиниць бронетехніки, а бойовики готуються до масштабного наступу на позиції сил АТО. Українське військо інтенсивно готується відбивати атаку ворога. Вздовж усієї ліні фронту швидкими темпами зводиться друга лінія оборони.

Сьогодні ми спостерігали як армійці зводять укріплення, риють окопи, протитанкові рови, які простягаються на сотні кілометрів, готують до бою важку техніку.

Готова лише половина від необхідної кількості фортифікаційних споруд, бліндажів та дотів, Готова лише половина від необхідної кількості. Решту укріплень зараз дуже швидко добудовують: щоденно працює п’ятсот одиниць техніки та 5 тисяч осіб.

Кабмін виділив 100 мільйонів гривень на забезпечення відповідних робіт ще в середині вересня.

Другу лінію оборони розташували якомога ближче до першої, риють окопи самі солдати.

“Кожен військовослужбовець, який будує перекриту щілину, він навчений так, що він розуміє, що там буде сидіти людина і він представляє, що він там буде сидіти, тому ми будуємо їх на совість, щоб було безпечно там знаходитись,”- говорить офіцер.

На позиціях підготовлених до оборони вояки перебувають в бойовій готовності номер один.
Комментарии (0)
Українські солдати готуються до оборони по всій лінії фронту cмотреть онлайн