Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Дві колони російської бойової техніки прямує до Донецька

Посмотреть позже
Росія продовжую, чи не щодня, перекидати бронетехніку через кордон, все підсилюючи сили терористів. Найбільша з колон днями попрямувала в бік Донецька.

За даними РНБО колон аж дві, їх зафіксували поблизу Сніжного. У кожній по п’ять десятків військових КамАЗів, які тягнуть за собою гармати.

Переміщення ворожої сили вже помітили також представники ОБСЄ. Минулої доби вони відзвітували про 17 російських військових КамАЗів у районі Донецька. Така ж сама колону рухалась з іншого боку - доправляли гаубиці.

Бойовики заперечують, що це підмога з Росії, кажуть: це все власність ДНР та ЛНР.

Окрім тяжкої техніки, росіяни везуть на Донбас автомати Калашникова. А найближчим часом передадуть ще й сучасні снайперські гвинтівки. Таким чином, на повну користуються оголошеним перемир’ям аби стягти на Схід якомога більше техніки.
Комментарии (0)
Дві колони російської бойової техніки прямує до Донецька cмотреть онлайн