Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Терористи відбирають на Донбасі автомобілі та продають навіть у Києві

Посмотреть позже
Терористи з ДНР і ЛНР обкрадають водіїв на Сході, їздячи на їхніх елітних автомобілях, а ті, що їм не підійшли, продають на ринках Росії та України. Журналісти програми “Вікна-Новини” провели розслідування, як все ж не потрапити на гачок.

Терористи на блок-постах зупиняють простих громадян на машині, починають обшук і стараються знайти щось(наприклад прапор, чи візитку Яроша, чи герб, т.д.), що б дало їм право відібрати авто.

Крадені на Донбасі машини переганяють до Ростова, або ж навіть до Києва. На столичному ринку псевдо біженці торгують краденими машинами, і навіть не приховують, що вони з Донецької та Луганської областей.

Машину готові віддати в двічі, а то й у тричі дешевше за її ринкову вартість. Отримавши доступ до баз даних у захоплених містах, терористи підробляють документи та номери під зареєстровану машину, створюють так званий "автоклон".

Експерти радять не вестися на привабливу ціну і перш ніж купувати авто пройти перевірку. У ДАІ називають приголомшливі цифри викрадених на сході авто.

“З початку цього року в Донецькій, Луганській областях дуже велика кількість машин, я зараз навіть цифру назву, в Донецькій це 1800 угонів, а в Луганській 1500,”- заявляє старший юристконсультант департаменту ДАІ України Тетяна Волошина.

Проте це лише офіційні дані, тому що багато людей просто не мали змогу написати заяву в захоплених терористами містах.
Комментарии (0)
Терористи відбирають на Донбасі автомобілі та продають навіть у Києві cмотреть онлайн