Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Сутички та масові погроми в Польщі на День незалежності

Посмотреть позже
День незалежності Польщі завершився масовими безладами. У результаті півсотні людей поранені, і майже триста – затримані.

Погроми у Варшаві влаштували праворадикали, вони відокремилися від офіційного параду й колоною рушили до народового стадіону. Там вдалися до провокацій: трощили вітрини, ламали дорожні знаки та лавки, розбирали бруківку. Правоохоронців, які хотіли їх зупинити, вони закидали петардами, фаєрами та камінням.

Натомість міліція застосувала водомети та гумові кулі, і лише опівночі ситуацію вдалося взяти під контроль. Серед постраждалих внаслідок сутичок чимало охоронців порядку.

Нагадаємо, минулого року на День незалежності Польщі радикали напали на посольство Росії у Варшаві: поламали огорожу та спалили сторожову вежу.
Комментарии (0)
Сутички та масові погроми в Польщі на День незалежності cмотреть онлайн