Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Пекло 31-ого блокпосту: терористи обстрілюють зі всіх сторін

Посмотреть позже
31-й блок-пост на трасі Бахмутка оточений терористами, і за минулу добу його вже перетворили на справжнє пекло. Сепаратисти зрівнюють його з землею градами й артилерією, какнонада не вщухає ні на мить.

Бойовики намагаються "викурити" українських гвардійців з цього стратегічного місця. Вони день і ніч обстрілюють блок-пост з усієї техніки, що мають і з усіх позицій, звідки можуть. Вогонь ведуть і з колишнього 32 блок-посту, де зараз окопалося Козацтво війська донського.

Терористи засіли в селищі Фрунзе, яке лише за кілька кілометрів від нашого 31 блок-посту. Бойовики тут зміцнили позиції, ще й гатять у бік житлових будинків.

Бійці, що зараз перебувають на передовій, стверджують, що на пряму атаку терористи поки не наважуться. І ексклюзивно журналісти “Вікна-Новини” зв’язалися з бійцями 31-ого блокпосту:

“Хвилин 20 як обстріл закінчився. Втрат не було. Маємо чим з ними воювати, маємо чим відбивати їхні атаки. Так що я не кріпко хвилююся. Хлопці трошки навчилися ховатися від тих мін, від тих "Градів" уже. Ніхто нікуди не відходить. Ми будемо стояти стільки, скільки зможемо, скільки треба буде”.

Командування АТО вже не приховує: ситуація на трасі Бахмутка ускладнилася.

“Бандити намагаються захопити стратегічну ділянку траси Бахмутка, що з'єднує Луганськ та Северодонецьк. Та слугує лінією розмежування сторін відповідно до мінських угод. Вночі бойовики неодноразово обстріляли з градів та мінометів наші позиції в цьому районі,”- заявляє речник АТО Владислав Селезньов.
Комментарии (0)
Пекло 31-ого блокпосту: терористи обстрілюють зі всіх сторін cмотреть онлайн