Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Російські найманці підуть в атаку уже цього тижня

Посмотреть позже
ОБСЄ фіксує рекордний рух російських військових на кордоні. З'явилась інформація, шо очікується маштабний наступ окупантів та бойовиків вже цього тижня, проте у Радбезі точну дату наступу назвати покищо не можуть.

В РНБО запевняють: українська армія здатна відбивати атаки, та припускають, що основні удари загарбників можуть бути спрямовані в трьох напрямках- Донецькому, Луганському та у бік Маріуполя.

“Ми знаємо, що там велике угрупування зібралося, у тому числі танкове та артилерійське. Там практично кожного дня ми спостерігаємо роботу безпілотників. І там де зараз працює розвідка - ймовірно буде наступ,”- заявляє речник РНБО Андрій Лисенко.

Найбільш напружена ситуація наразі в Донецькому летовищі, Дебальцевому, де розміщено надпотужний залізничний вузол, та Станиці Луганській.

Проте загалом смугу розмежування українські військові тримають міцно, і щодня зміцнюють позиції новими силами та технікою.

“Йде кожен день робота, ніхто не стоїть. Українські війська не зупиняються, вони постійно тренуються, оскільки ми розуміємо реальність агресії і те скупчення військ, яке зараз на території . Крім наших бойових кадрів, у нас є резервні, які і вдень, і вночі проходять підготовку,”- зауважує речник РНБО Андрій Лисенко.

Також за даними РНБО за цей тиждень перетнуло кордон більше 700 військових РФ.
Комментарии (0)
Російські найманці підуть в атаку уже цього тижня cмотреть онлайн