Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Історія солдата, який загинув в останні години перед ротацією

Посмотреть позже
Андрій Іщенко, в якого щойно народився син, подався на фронт, не сказавши ні слова матері та дружині. Розкрилась таємниця коли чоловік повернувся з фронту - в труні.

Останнього дня перед ротацією терористи вдерлися у Станицю Луганську, де дислокувався їхній батальйон. Групу підкріплення для ліквідації бойовиків очолив рядовий Іщенко.

Дев’ять бійців вирушили на підмогу військовикам, але їхня Газелька втрапила в засідку терористів. Бійці відбивалися до останнього, та троє з поля бою не повернулися, Андрій був серед них.

У вересні журналісти програми “Вікна-Новини” зустрічалися з героєм. Тоді Андрій розповідав, чому він, успішний підприємець і зразковий сім'янин, проситься в добровільці.

“По телевізору завжди страшніше, мені здається. Я думаю, що там буде все трошки по-іншому. Сидіти диванним воїном будинку я не буду. Я вирішив послужити батьківщині, бо якщо всі мужчини сидітимуть і шукатимуть допомоги від інших, то нас буде дуже легко завоювати і ми перестанемо бути країною,”- розказує доброволець Іщенко, коли ще тільки збирався на фронт.

Завтра з Андрієм Іщенком прощатиметься вся Чернігівщина, а віддати останню шану героєві прийдуть тисячі людей.
Комментарии (0)
Історія солдата, який загинув в останні години перед ротацією cмотреть онлайн