Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

#Харків: депутата облили зеленкою та кинули в смітник

Телевидение
30.12.2014
Unidot
499просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Чотирьох учасників заворушень перед міськрадою у Харкові ушпиталили. Серед них жінка похилого віку та троє чоловіків. Сутички біля міськради у Харкові спалахнули зранку. Активісти намагалися потрапити в приміщення, щоб завадити депутатам розглянути низку законопроектів.
Після завершення засідання активісти, які пікетували міськраду, облили зеленкою і заштовхали у смітник депутата Володимира Скоробагача. На виході з будівлі його зустріли кілька десятків молодиків. Депутат спробував утекти від натовпу та забіг до підсобного приміщення однієї з аптек. Активісти чекали на нього близько півгодини, а коли той вийшов, облили зеленкою. На виході з аптеки депутата заштовхали у смітник. Потому Володимиру Скоробогачу протестувальники дозволили підійти до карети швидкої допомоги. Нині він перебуває у лікарні.
Комментарии (0)
#Харків: депутата облили зеленкою та кинули в смітник cмотреть онлайн