Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Суддю Сергія Вознюка, який випустив на волю екс-нардепа Віктора Лозинського, усунули з посади

Посмотреть позже
Таке рішення сьогодні прийняла Вища кваліфікаційна комісія суддів. Сергій Вознюк – суддя та голова Бориспільского суду. У червні він звільнив з-під варти колишнього народного депутата Віктора Лозинського, якого засудили за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника. Прокуратура відкрила проти судді Вознюка кримінальне провадження – за завідомо неправосудне рішення. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Іншим рішення Вища кваліфікаційна комісія усунула з посади суддю Печерського райсуду Світлану Волкову. Її так само підозрюють у завідомо неправосудному рішенні – через те, що у вересні звільнила з-під варти колишнього командира роти "Беркуту" Дмитра Садовника, підозрюваного в розстрілі майданівців, після чого Садовник утік. Докладніше про справу судді Волкової розповімо завтра о 21:00.

Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
Комментарии (0)
Суддю Сергія Вознюка, який випустив на волю екс-нардепа Віктора Лозинського, усунули з посади cмотреть онлайн