Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.

Сніг паралізував #Миколаїв

Телевидение
16.03.2015
Unidot
507просмотров
Посмотреть позже
http://www.5.ua | Місячна норма снігу випала на Миколаївщині за останню добу. Висота заметів подекуди сягає трьох метрів. Всю ніч надзвичайники витягували зі снігу застряглі автівки. Таких на дорогах області нарахували більше восьми сотень. Серед них - рейсові автобуси та карети швидкої.
В області оголошено надзвичайну ситуацію регіонального масштабу. Місцеві мешканці згадують, востаннє така кількість снігу засипала місто сорок років тому. Рух на автошляхах обмежений або заблокований повністю. Дібратися зранку на роботу змогли не всі. Міський транспорт майже не ходить. Тож люди добираються до своїх робочих місць здебільшого пішки. Проблем із завозом у місто продуктів поки що немає. Снігоприбиральна техніка та комунальники розчищають дороги.
Комментарии (0)
Сніг паралізував #Миколаїв cмотреть онлайн